3935
Топ-10 блогеров:
Нет
  • Достижения:
    • Прокомментировал новость → Артем Довбик забиває за «Рому» в третьому матчі поспіль. Тепер — у Лізі Європи (ВІДЕО)

:)

27.09.2024, 13:30
    • Прокомментировал матч → Рома - Атлетик

Рома в другій половині другого тайму просто сіла цілим складом на свої ворота, за що й отримала від настирливих басків

26.09.2024, 23:46

Схоже Артем знайшов свою гру в Ромі, красень!

26.09.2024, 22:34
    • Прокомментировал новость → «Динамо» стартувало в Лізі Європи з поразки. 1-й тур основного етапу. «Динамо» — «Лаціо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

3:0 по ділу. Так в захисті в Європі грати не можна. Але сьогодні грали погано у всіх ланках.
      Ще один важливий, як мені здається, момент: можливо, матчі в Гамбурзі - це помилка. Побачимо, але щось мені підказує, що це точно буде грати на користь суперників.
      ЛЄ тільки почалася, але легкої прогулянки не буде точно

25.09.2024, 23:56
    • Прокомментировал матч → Динамо - Лацио

Феєричний матч :)

25.09.2024, 23:40

Хочеться, щоб цей матч зробив гарну справу і приспутив трохи всіх на землю. Насправді, якщо в результаті Динамо посяде місце десь в середині таблиці ближче до 20-го - це буде успіх. Нічого ще не втрачено, ігор ще вистачає. Але і проблем вистачає теж, у всіх ланках. ТШ точно є над чим працювати.
      Брагару вже точно не заб'є, нажаль

25.09.2024, 23:30

Насправді, дуже напрягає, що не можуть використати бодай один момент, яких Лаціо вже нам дав створити достатньо. Навіть нормального удару немає. Повністю здулись.
      А ось і заміни. Може Брагару заб'є!

25.09.2024, 23:22

Схоже, сьогодні знову Бущан найкращий гравець команди :)

25.09.2024, 23:20

За 45 хвилин від "можливої нічиєї" через "хоча б нічию" і до "хоча б більше не пропустити" :)
      Поки Лаціо дає, треба забивати, а не витрачати моменти! В другому таймі може ще парочку залетіти з таким захистом.
      Загалом, різниця в класі команд і гравців очевидна. Нажаль, це наш рівень

25.09.2024, 22:50

Хоча б Бражко порадував ударом. Класно пробив. Шкода, що кіпер дотягнувся. Був би красень

25.09.2024, 22:44

Захист поплив.
      Насправді, було видно, що це команда іншого рівня. Тепер це видно й на табло.
      В принципі, Лаціо може на другий тайм поберегти своїх основних гравців. А Динамо може дати пограти молоді і резервістам, вже все зрозуміло

25.09.2024, 22:38

З того, що видно на полі в ці 25 хвилин, такого суперника Динамо може обіграти за рахунок самовіддачі, концентрації та удачі.
      Удача, схоже, поки що сьогодні не на нашому боці. Концентрація наче й присутня, але не завжди. Але от в чому треба точно додавати, так це в бажанні і самовіддачі, тоді можна буде розраховувати хоча б на одне очко

25.09.2024, 22:27
    • Прокомментировал новость → Іспанське видання Marca вже знає, хто отримає «Золотий м’яч»

В принципі, все, що треба знати про цю "нагороду найкращому" :)

24.09.2024, 13:56
    • Прокомментировал новость → Артем Довбик знову забив за «Рому», а також віддав гольову передачу (ВІДЕО)

Красень! Схоже, поступово адаптується в новій лізі.
      8.0 від whoscored, найкращий гравець матчу

22.09.2024, 21:31
    • Прокомментировал матч → Манчестер Сити - Арсенал

Оце матч! Вони майже змогли, але майже не рахується. Сіті все ж таки дотиснув на останніх хвилинах.
      Сьогодні в матчі було все :)
      Топове протистояння

22.09.2024, 20:39

Без Де Брюйне Сіті не можуть нічого зробити з ешелонами оборони Арсеналу. Дуже організовано захищаються каноніри. Хотілося б, щоб вистояли!

22.09.2024, 20:18
    • Прокомментировал матч → Рома - Удинезе

Найкраща відповідь всім критикам від Артема

22.09.2024, 20:15

Каноніри красені! Класний відрізок в кінці першого тайму. При цьому гол забили з абсолютно аналогічної подачі, з якої мали забивати ще 5 хвилин до того. Та сама подача, той самий Габріель, те саме "розумне" блокування Едерсона. Можливо, Сіті виглядає більш ефектно, але Арсенал показує, що таке ефективність. Володіння м'ячем: 66% на користь Мансіті.
      Ох і матч! Тим часом Троссару показують червону (друга жовта)...

22.09.2024, 19:26
    • Прокомментировал новость → 7-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 0:0. Огляд матчу, статистика

Рух - боєздатний колектив. Тому про якийсь позор чи втрату очок я б тут не говорив. Враховуючи моменти, які мали обидві команди, нічия загалом логічна і справедлива. Ну, могло б бути 1:1, чи 2:2, різниці особливо немає. Ніякої трагедії не сталося. Сезон ще довгий.